3M™ PELTOR™, TEP-200 – taktické zátky do uší

Pomáhají chránit váš sluch, zlepšují situační povědomí a komunikaci v náročném prostředí. Ochrana sluchu, situační povědomí a tichá komunikace zásadním způsobem zvyšuje osobní bezpečnost a produktivitu.

 

 

 

 

 

Elektronické taktické zátky do uší umožňují bezdrátový příjem z náhrdelníku TEP-LOOP-200, který je dodáván jako volitelné příslušenství.

 

 

 

 

 

Elektronické zátky se dají nabíjet po vložení do nabíjecího boxu přes nabíjecí kontakty. Li-ion baterie poskytuje až 16 hodin výdrže nepřetržitého provozu. Jedním tlačítkem intuitivně ovládáte taktické zátky. Zapínáte, vypínáte a vybíráte nastavení hlasitosti (3). Vyměnitelné koncovky do uší pomáhají zajistit ochranu sluchu v hlučném prostředí. Velikosti a typy jsou navržené tak, aby vyhovovaly většině zvukovodů. Krytí IP67 odolnost proti vodě a prachu napomáhá ochraně mikrofonu. Port mikrofonu pomáhá minimalizovat hluk větru. Je k dispozici také jako příslušenství TEP-WINDSCREEN.

Dobíjecí box – nabíjecí pouzdro, až 16 nabití umožňují 3 alkalické AA baterie, které jsou umístěné v pouzdře. Ocelové spony na dnu pouzdra pomáhají bezpečně zajistit špunty do uší. Před nepřízní počasí, vlhkem a prachem pomáhá chránit elektronické zátky pryžový těsnící kroužek. Který je umístěný po celém obvodu pouzdra. Micro B USB nabíjecí port umožňuje nabíjení špuntů do uší

když je zapojen do počítače nebo zásuvky ve zdi (kabel není součástí dodávky).

Write Your Review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CART