3M™ PELTOR™, TEP-200 – taktické zátky do uší

Pomáhají chránit váš sluch, zlepšují situační povědomí a komunikaci v náročném prostředí. Ochrana sluchu, situační povědomí a tichá komunikace zásadním způsobem zvyšuje osobní bezpečnost a produktivitu.

 

 

 

 

 

Elektronické taktické zátky do uší umožňují bezdrátový příjem z náhrdelníku TEP-LOOP-200, který je dodáván jako volitelné příslušenství.

 

 

 

 

 

Elektronické zátky se dají nabíjet po vložení do nabíjecího boxu přes nabíjecí kontakty. Li-ion baterie poskytuje až 16 hodin výdrže nepřetržitého provozu. Jedním tlačítkem intuitivně ovládáte taktické zátky. Zapínáte, vypínáte a vybíráte nastavení hlasitosti (3). Vyměnitelné koncovky do uší pomáhají zajistit ochranu sluchu v hlučném prostředí. Velikosti a typy jsou navržené tak, aby vyhovovaly většině zvukovodů. Krytí IP67 odolnost proti vodě a prachu napomáhá ochraně mikrofonu. Port mikrofonu pomáhá minimalizovat hluk větru. Je k dispozici také jako příslušenství TEP-WINDSCREEN.

Dobíjecí box – nabíjecí pouzdro, až 16 nabití umožňují 3 alkalické AA baterie, které jsou umístěné v pouzdře. Ocelové spony na dnu pouzdra pomáhají bezpečně zajistit špunty do uší. Před nepřízní počasí, vlhkem a prachem pomáhá chránit elektronické zátky pryžový těsnící kroužek. Který je umístěný po celém obvodu pouzdra. Micro B USB nabíjecí port umožňuje nabíjení špuntů do uší

když je zapojen do počítače nebo zásuvky ve zdi (kabel není součástí dodávky).

CART