Chrániče sluchu 3M ™ PELTOR ™Elektronické zátkové

Zvyšují schopnost komunikovat s blízkými pracovníky. Umožňují slyšet varovné signály, blížící se vozidla nebo zvuky ze strojů. Pokud elektronické zátkové chrániče sluchu zrovna nepotřebujete, můžete je pohodlně odložit do příruční dobíjecí krabičky.

3 M™ PELTOR™EEP-100 Electronic Earplug – vyměnitelné špunty do uší pomáhají poskytovat ochranu sluchu v hlučném prostředí. Jsou navrženy tak, aby vyhovovaly většině typu zvukovodů. Špunty se dodávají více velikostech a typů. Odolnost proti vodě a prachu IP-54. Limit ochrany je do 82dBA. Lithium-iontová baterie poskytuje až 16 hodin nepřetržitého provozu. Pomocí jednoho tlačítka zapnete, vypnete a vybíráte ze 3 možných nastavení hlasitosti.

Dobíjecí box – nabíjecí pouzdro ve velikosti kapsy včetně indikátoru stavu nabíjení. Průhledné víko umožňuje snadnou viditelnost stavu nabíjení při zavření pouzdra. Nabíjecí port USB, port umožňuje nabíjení elektronických špuntů do uší, když jsou zapojeny do počítače nebo zásuvky (Kabel USB je součástí dodávky). Gumový těsnící kroužek po obvodu pouzdra brání vlhkému a prašnému prostředí.

 

3M™ PELTOR™LEP-200 – poskytují ochranu sluchu při hluku a situační povědomí v tichém prostředí. Elektronické špunty obsahují malou anténu pro audio signály, které mají být přijímány bezdrátově z příslušenství na krk, které je prodávaného samostatně. Odolnost zařízení proti vodě a prachu IP-54.

Klíčové vlastnosti:

• Pomáhá poskytovat ochranu sluchu

• Funkce závislá na úrovni (pro okolní poslech)

• Intuitivní ovládání jedním tlačítkem

 

• Dobíjecí

• Bezdrátový příjem zvuku z náhrdelníku

Použití: stavba, údržba, výroba, lov, střelba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3M™ PELTOR™TEP-200 – taktické zátky do uší. Tyto elektronické špunty do uší jsou určené především pro bezpečnostní složky, armádu a policii. ( těmto elektronickým zátkám se budeme věnovat v dalším článku )

CART