Společnost Tegus, s.r.o. byla založena koncem roku 2006, ale její počátky sahají do roku 2004, kdy svou činnost v oblasti ostrahy osob a majetku začal vykonávat zakladatel Tegusu jakožto fyzická osoba. Zkušenosti pracovního týmu společnosti s ostrahou/ochranou majetku a osob jsou však mnohem delší a spadají do poloviny devadesátých let, kdy zakladatel působil v oblasti ostrahy/ochrany majetku a osob ve státních službách.

Vytvoření obchodní firmy/názvu společnosti není lehkým úkolem, tak proč Tegus? Inspirací byl latinský název hlohu obecného -“Crataegus laevigata” a proč hloh obecný? Tento strom je základem příjmení zakladatele společnosti, který určuje nejen strategii a zaměření firmy, ale vtiskává jí i část svého já.

Dlouhodobým cílem společnosti je poskytování komplexních služeb v oblasti bezpečnosti. Nejde jen o zajištění vlastní fyzické ostrahy/ochrany majetku a osob, ale i o poradenství, zabezpečení technickými prostředky, a v neposlední řadě i prodej trezorů a sejfů. Při poskytování služeb se společnost vždy snaží přesně přizpůsobit požadavkům klienta a klade důraz na jejich spokojenost.

Nově také provozujeme webové stránky www.sluchatka-komunikatory.cz, kde můžete najít více informací o sluchátkách značky 3M Peltor.

CART