Společnost Tegus, s.r.o. vstoupila na trh v roce 2006. Dlouhodobým cílem bylo zúročit předešlé zkušenosti pracovního týmu společnosti v oblasti fyzické a technické bezpečnosti. Na těchto základech se podařilo společnost etablovat na trhu bezpečnosti v České republice. Tegus,s.r.o poskytovala komplexní služby v oblasti bezpečnosti a zabezpečení.

Dalším milníkem v historii společnosti bylo rozšíření činnosti o obchod. Prvotní myšlenkou bylo zaměřit obchod na prodej osobních obranných prostředků a prostředků pro výcvik obranných složek. Postupně se obchodní činnost rozšířila o další oblasti prodeje  a to o trezory, radiostanice atd. Stali jsme se úspěšnými obchodními partnery společnosti 3M v oblasti prodeje sluchátek, komunikátorů Peltor.

V roce 2020 prošla společnost Tegus,s.r.o. restrukturalizací. Obchod byl postaven především na obchodní spolupráci s 3M a to se zacílením na ochranu sluchu a ochranu hlavy. Hlavním obchodním kanálem nadále zůstává internetový obchod www.tegus.cz , podporovaný obchodními zástupci.

Je zřejmé, že společnost Tegus,s.r.o., si od svého vzniku prošla několika milníky, ale nikdy neustoupila od záměru vycházet vstříc zákazníkům a poskytovat služby na vysoké úrovni.

NAŠE VIZE A MISE

Jsme více než jen pouhý prodejce tohoto segmentu zboží. Naším cílem je pomáhat ve vaší odpovědné a často i nebezpečné práci. Mnoho produktů jsme sami zkoušeli a testovali. Pokud si sami nevíte rady, můžeme vám odbornou radou doporučit vhodné řešení, které zvýší nejen vaší bezpečnost při práci, ale také pracovní produktivitu.

Kréda naší mise a vize

  • Naší misí je pomáhat všem z vás v bezvadné a profesionální práci
  • Naše mise spočívá ve spolehlivém partnerství s každým z našich zákazníků
  • Naší misí je také neustálé vyhledávání nejmodernějších produktů
  • Naší misí je respekt a podpora našim obchodním partnerům
  • Naší vizí je bezpečnost ve všech ohledech
  • Naše vize má smysl do budoucnosti. Stále více je třeba chránit své zdraví i zdraví ostatních, protože bez zdraví nemůže být prosperita.

Tegus,s.r.o. vám nabízí spolehlivost, odbornost a schopnost dotahovat úkoly do konce. Kontaktujte nás, profesionálně poradíme s výběrem vhodného řešení pro vaše potřeby a požadavky.

CART