Testování sluchátek 3M Peltor na letišti

20.5. jsme byli testovat bezdrátové headsety 3M Peltor pro pozemní mechaniky WS XP headset. V dnešní době se čím dál častěji nahrazuje kabelové připojení technologií Bluetooth a 3M Peltor na toto řešení postupně přechází také. Mechanici jsou zvyklí používat ještě starší verze s kabelem, nicméně dnes už přestává být toto řešení dostačující, jelikož je potřeba neustále hlídat kabel, zda přes něj nepřejede technika, nezamotá se do nějakého jiného zařízení atd.

Bezdrátové řešení WS XP headset Groundmechanic je proto ideální řešení. Žádný překážející kabel, navíc ke sluchátkům lze připojit až 8 jiných zařízení podporující Bluetooth, telefon, radio, vysílačka, další headset a libovolně mezi nimi přepínat jediným tlačítkem.

Sluchátka fungují tak, že do letadla se místo kabelu připojí adaptér (který je také nutno odpojit před odletem, k čemuž slouží výrazný prapor upozorňující na odpojení) a bezdrátově se spojí se sluchátky. Komunikace je čistá s dosahem až 10 metrů, mikrofon má digitální utlumení hluku okolo.

Díky testování jsme mohli zákazníkovi předvést funkčnost sluchátek, mohli si je sami vyzkoušet, nastavit a zeptat se na vše, co je zajímalo.

Vždy vám vyjdeme vstříc, pokud byste měli zájem o testování jakéhokoli modelu sluchátek 3M Peltorneváhejte se na nás obrátit!

CART