Telefon:+420 774 406 186
E-mail:info@tegus.cz

Jsme víc než jen pouhý prodejce tohoto segmentu zboží

Naším cílem je pomáhat ve Vaší odpovědné a často i nebezpečné práci. Mnoho produktů jsme sami zkoušeli a testovali. Pokud si sami nevíte rady, doporučíme Vám vhodné řešení, které zvýší jednak Vaši bezpečnost při práci, tak i pracovní produktivitu.

Naše mise a vize:

  • Naší misí je pomáhat všem v profesionální práci
  • Naše mise spočívá ve spolehlivém partnerství s každým z našich zákazníků
  • Naší misí je také neustálé vyhledávání nejmodernějších produktů
  • Naší misí je respekt a podpora našich obchodních partnerů
  • Naší vizí je bezpečnost ve všech ohledech

Společnost Tegus, s.r.o. vstoupila na trh v roce 2006. Dloouhodobým cílem bylo zúročit předešlé zkušenosti pracovního týmu společnosti v oblasti fyzické a technické bezpečnosti. Na těchto základech se podařilo společnost etablovat na trhu bezpečnosti v České republice.

Tegus, s.r.o. postkytovala komplexní služby v oblasti bezpečnosti a zabezpečení. Dalším milníkem v historii společnosti bylo rozšíření činnosti o obchod. Prvotní myšlenkou bylo zaměřit obchod na prodej osobních obranných prostředků a prostředků pro výcvik obranných složek.

Postupně se obchodní činnost rozšířila o další oblasti prodeje a to o trezory, radiostanice atd.. Stali jsme se úspěšnými obchodními partnery společnosti 3M v oblasti prodeje sluchátek, komunikátorů PELTOR a radiostanic MOTOROLA.

V roce 2020 prošla společnost Tegus, s.r.o. restrukturalizací. Obchod byl postaven především na obchodní spolupráci s 3M a to se zacílením na ochranu sluchu a ochranu hlavy. Hlavním obchodním kanálem nadále zůstává přímý prodej a velkoobchodní prodej podporovaný obchodními zástupci.

Je zřejmé, že společnost Tegus, s.r.o. si od svého vzniku prošla několika milníky, ale nikdy neustoupila od záměru vycházet vstříc zákazníkům poskytovat služby na vysové úrovni.

Tegus, s.r.o. Vám nabízí spolehlivost, odbornost a schopnost dotahovat úkoly do konce.

Našim zákazníkům nabízíme profesionální přístup a pomoc při výběru produktů společnosti 3M pramenící z naší dlouholeté zkušenosti. Našim obchodním partnerům nabízíme seriózní jednání i vysoké slevy.

Kontaktujte nás a my Vám poradíme s výběrem vhodného řešení pro Vaše potřeby a požadavky.

Sledujte nás

             Copyright © 2024 by Tegus, s.r.o.  Všechna práva vyhrazena.